Koncertowy czerwiec :-) – 27.05.2013

… a przed Michałem kolejne ekscytujące przeżycia.
Czerwiec to początek sezonu czereśniowego, ale u naszego Szpaka zapowiada się dużo więcej atrakcji, także tych zagranicznych 🙂
Na 4.06 planowany jest zamknięty koncert Michała w Agadirze, na południu Maroka, gdzie Wokalista spędzi czas od 2.06 do 7.06. Niedługo potem, 10.06 zaśpiewa w moskiewskim Parku Gorkiego, w ramach programu artystycznego III Mistrzostw Świata Gwiazd. Będzie jednym z kilku polskich reprezentantów, którzy wystąpią w przerwach między rozgrywkami sportowymi.
Po tych dalekich wojażach przyjdzie z kolei czas na recital w Łodzi. 22 czerwca ok. godz. 19:30 Michał pojawi się w trakcie plenerowego pikniku rodzinnego CH Retkinia.
Jak zawsze życzymy mu powodzenia w podejmowaniu nowych wyzwań, a Fanów zachęcamy do udziału w koncertach – może ktoś się skusi na Moskwę? 😉

EDIT: Zapraszamy do przeczytania nowego wywiadu z Michałem dla portalu Onet oraz artykułu Wirtualnej Polski na temat występu w Moskwie 🙂 Pojawiła się także krótka notka z konferencji prasowej poprzedzającej wyjazd Reprezentacji Artystów Polskich do Rosji.

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone