E-mail do tvp.pl – 13.12.2012

Dzięki naszej mailowej prośbie wyjątkowe nagranie z programu “Kawa czy Herbata”, podczas którego Michał po raz pierwszy zaprezentował własną interpretację “Jaskółki uwięzionej” z repertuaru Stana Borysa zostało wstawione na stronę TVP1. Aby przeczytać nasz e-mail

Treść wiadomości:

Witamy,

Zwróciliśmy się do Państwa z mailową prośbą o udostępnienie na stronie tvp.pl nagrania występu Michała Szpaka z dnia 4.12.2012 w programie “Kawa czy herbata”, niestety, nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. Video nie pojawiło się też na stronie.
Przykra i niezrozumiała jest dla nas sytuacja, w której zapraszacie Państwo jeden z najlepszych głosów młodego pokolenia, który ma okazję zaśpiewać na Waszej antenie jeden z najpiękniejszych utworów polskiej muzyki rozrywkowej, a następnie pozwalacie, by poruszające wykonanie, na które czeka wielu sympatyków i fanów, odeszło w niepamięć. Pragniemy nadmienić, iż prośba o wstawienie tego występu została poparta przez kilkadziesiąt osób na Państwa fan page’u.

Ponieważ nadal niezwykle zależy nam na dobrej jakości nagraniu, zwracamy się z zapytaniem, czy filmik ma jeszcze szansę pojawić się na stronie tvp.pl lub czy istnieje jakakolwiek inna możliwość jego uzyskania. Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje.

Nieraz bywamy świadkami medialnej dyskryminacji tego młodego Artysty, sądzimy jednak, że najważniejszą miarą powinien być tu talent, który Michał Szpak bez wątpienia posiada, co udowodnił również w “Jaskółce uwięzionej”. Ufamy więc, iż również dla Państwa jest to najistotniejszy wyznacznik artyzmu.
Z poważaniem,

Oficjalny Fan Club Michała Szpaka
www.michalszpak.org

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone