Michał Szpak u burmistrza. “Zawsze będę Szpakiem z Jasła” – Jaslonet – 28.11.2011

http://www.jaslonet.pl/kultura/michal-szpak-u-burmistrza-zawsze-bede-szpakiem-z-jasla-audio,7825.html

Dzisiaj Michał Szpak odwiedził jasielski magistrat. Finalista programu X Factor złożył wizytę burmistrzowi Czerneckiemu, na którego ręce przekazał swoją EP-kę (minialbum) wraz z dedykacją. Po spotkaniu Michał znalazł kilka minut dla lokalnych mediów.

Jak w rozmowie z dziennikarzami powiedział burmistrz Jasła zapowiedź płyty Michała jest bardzo obiecująca i jemu osobiście przypadła do gustu, szczególnie szata graficzna.
– Bardzo się cieszę, że Michał w ten sposób promuje Jasło. Jeśli chodzi o szatę graficzną płyty, to bardzo mi się podoba, natomiast jeśli chodzi o muzykę to jest ona bardzo ujmująca oraz bardzo osobista. To jest taka płyta, która jest w pewnym sensie manifestem, gdyż nigdy nie ma pierwszego, drugiego razu. Ogromnie cieszy to, że nasi mieszczanie potrafią tak dużo osiągnąć na krajowej arenie – mówi Andrzej Czernecki, burmistrz Jasła.

Niedawno jaślanin wydał pierwszy minialbum, który nie jest płytą długogrającą, natomiast jest to bardzo świeży materiał. W tym materiale Michał postawił na to, aby pozbyć się swoich uczuć.

– Wszyscy, którzy słyszeli utwory w moim wykonaniu wiedzą, że śpiewam bardzo emocjonalnie więc było to dla mnie bardzo trudne, aby stworzyć taki materiał, który jest pozbawiony towarzyszących mi emocji. Podjąłem się tego wyzwania, gdyż było ono tym czego nie potrafiłem.Teraz już wiem, że mogę nauczyć się czegoś w krótkim czasie – mówi Michał Szpak.

Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone