Z wizytą na planie – 03.04.2015

Czas na małe podsumowanie naszej przygody przy kręceniu najnowszego teledysku Michała. Grono kilkudziesięciu wybrańców stawiło się 31 marca w Teatrze Muzycznym w Poznaniu, gdzie nakręcono wszystkie ujęcia. Nie będziemy zdradzać koncepcji videoclipu ani roli, jaką przewidziano w scenariuszu dla fanów. Teledysk ma ujrzeć światło dzienne już niedługo, toteż powstrzymamy się od spoilerów 😉 Za zgodą Managementu udostępniamy jednak kilka zdjęć z nagrań – małą próbkę magii, której dokonywała na naszych oczach ekipa realizacyjna. Jak widzicie, w części scen zobaczyć będziemy mogli romantyczny taniec Michała i Pauliny Biernat, jego partnerki z “Tańca z Gwiazdami”. Niezwykła para przyjaciół nareszcie miała okazję spełnić wspólne artystyczne marzenie 🙂

Poniżej zdjęcia grupowe – trzeba przecież było upamiętnić tę przygodę 😀

News_Ze Szpakiem na planie_02

News_Ze Szpakiem na planie_03

Więcej fotek szczęśliwców zaproszonych na plan odnajdziecie na naszym fanpage’u.

W imieniu Michała i naszym gorąco dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie oraz świetną atmosferę 🙂 Niewątpliwą radością dla nas wszystkich był bezpośredni udział i możliwość towarzyszenia Michałowi w tej ważnej chwili. Teraz już tylko czekamy na efekty! A ostatnie słowo niechaj należy do naszego Artysty, który tak napisał o współpracy z fanami:

Oj kochani wczorajszą obecnością sprawiliście mi tyle przyjemności że …wciąż nie mogę w to uwierzyć ! Mam jednak niezwykłych fanów ! Dziękuje !

 

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone