“Godzina W”, czyli Szpak idzie na wojnę – 30.03.2015

Za Michałem niezwykle emocjonujący weekend – seria koncertów galowych w ramach 36. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. By jednak publiczność mogła zachwycić się ostatecznym efektem, realizatorzy i artyści biorący udział w tym rozbudowanym przedsięwzięciu nie szczędzili czasu oraz sił na kolejne próby. Ostatnich szlifów dokonywano na kilka dni przed Galą, toteż Michał również zawitał we Wrocławiu nieco wcześniej, biorąc przy okazji udział w programach promocyjnych PPA. Dzięki temu możemy go obejrzeć m.in. w trakcie prób i w wywiadzie przeprowadzonym przez Olgę Tokarczuk dla magazynu TVP 2 “Wszystko o Kulturze”. Odcinek do obejrzenia online na vod.tvp.pl

 

News_Szpak idzie na wojne_02

Sam Michał nie omieszkał również podsycić zainteresowania fanów przed Galą, wrzucając krótkie nagranie z próby na swój fanpage. Ładunek dramatyzmu zawarty w filmiku zwiastował prawdziwą eksplozję na wrocławskich koncertach galowych, podobnie zresztą jak ujęcia z Teatru:

 

I rzeczywiście, tych porażających trzech minut w wykonaniu Michała jeszcze długo nie zapomnimy. Jak napisał portal wroclaw.pl :

Olbrzymi power porwał widzów w piosence „ Godzina W” Lao Che w wykonaniu Michała Szpaka.

Niełatwe wyzwanie wokalno-aktorskie kolejny raz potwierdziło ogromne możliwości sceniczne, charyzmę i wyrazistość Michała (co osobiście widziały również nasze Wysłanniczki 🙂 ) Entuzjastyczne reakcje publiczności po występie Szpaka słychać było nawet podczas retransmisji koncertu na TVP 2. Jeden z najmłodszych uczestników wrocławskiej Gali pokazał, iż doskonale wie, jak zawładnąć sceną i osiągnąć zamierzony efekt artystyczny, zdecydowanie nie ustępując w sile przekazu starszym kolegom. Najserdeczniej gratulujemy!

W poniższym filmiku (od 1:50 min) fragmenty występu oraz wypowiedź Michała:

 

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone