Michał ambasadorem akcji “Chroń życie przed rakiem” – Polkowice, 08.03.2013

To właśnie w Dzień Kobiet Michał wraz z Zespołem uświetnili swym występem polkowicką akcję “Chronię życie przed rakiem”. Michał wziął również udział w konferencji z udziałem autorytetów medycznych, obok drugiej gwiazdy zaproszonej w ramach kampanii, Grażyny Wolszczak.
Koncert spotkał się z niezwykle przychylną reakcją władz miasta oraz organizatorów, a także z żywym, pełnym entuzjazmu przyjęciem ze strony zgromadzonej młodzieży, która szalała pod sceną i obrzuciła Michała kwiatami 🙂 Jak wspominają organizatorzy, od 7 lat żaden z zaproszonych tam artystów nie wzbudził takiego aplauzu młodej publiki. Oczywiście nie zabrakło rozdawania autografów i wspólnych zdjęć z Wokalistą. Zwieńczeniem wydarzenia był oficjalny obiad, na który zaproszono Michała i Zespół.
Ponieważ była to impreza zamknięta, materiały zamieszczone poniżej są zupełnie niepowtarzalne 😀 Macie okazję zobaczyć fragmenty konferencji, koncert oraz próbę przed nim – z pięknym wykonaniem “Kolorowej szarości”, która nie pojawiła się tym razem w czasie występu. Pamiętajcie o ustawieniach HD, miłego oglądania!

Related Images:

Udostępnij:
Oficjalny Fan Club Michała Szpaka | 2011 - 2018 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone